Kyqu

Kyçu

Keni harruar fjalëkalimin?

Regjistrohu Këtu!

Regjistrohu

Audi 80 ts '1991

Qmimi:
€1.200
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
Të dhënat teknike:
 • Numri i Telefonit:
 • +38344362990
 • Regjistrimi:
 • 1991
 • Kilometrazha:
 • 135000 km
 • Madhësia e Motorrit:
 • 1.8cm³
 • Konsumi i karburantit
 • 5.5l/100km
 • Tipi i Motorit:
 • ts
 • Marshi:
 • Manual
 • Karburanti:
 • Benzinë
 • Lloji i Makinës:
 • Limousine
 • Dyert:
 • 4
 • Ngjyra mbrendshme:
 • Zezë
 • Ngjyra e jashtme:
 • Kaltër
 • KW/Ps:
 • 75
 • Gjendja:
 • e përdorur
Info Publike:
 • Publikuar:
 • May 08, 2018
 • Edituar:
 • May 16, 2018
 • Shikimet:
 • 6896

Informata shtesë

Shes Audi 80 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike 1.8 benzin regjistrim fund 2018

 • Numri i Ulsëve  6
 • Numri i marsheve  2
 • Dizajni i mbrëndshem  Gjysmë Lëkurë
 • Akordues / Radio
 • MP3
 • CD player
 • Metalike
 • Dritat  led
 • Emission sticker  4 (green)
 • Emission class  euro 2
 • Immobilizer

Kontakto Shitësin :

Mesazh direkt tek shitësi

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Immosell24