Kyqu

Kyçu

Keni harruar fjalëkalimin?

Regjistrohu Këtu!

Regjistrohu

Audi A3 TDI '2010

Qmimi:
€7.700
Të dhënat teknike:
 • Numri i Telefonit:
 • 049859859
 • Regjistrimi:
 • 2010
 • Kilometrazha:
 • 208212 km
 • Madhësia e Motorrit:
 • 2000cm³
 • Konsumi i karburantit
 • 5.6/100km
 • Tipi i Motorit:
 • TDI
 • Marshi:
 • Manual
 • Karburanti:
 • Naftë
 • Lloji i Makinës:
 • Limousine
 • Dyert:
 • 5
 • Ngjyra mbrendshme:
 • Zezë
 • Ngjyra e jashtme:
 • Hiri
 • KW/Ps:
 • 140
 • Gjendja:
 • e përdorur
Info Publike:
 • Publikuar:
 • Feb 16, 2019
 • Edituar:
 • Feb 16, 2019
 • Shikimet:
 • 2902

Informata shtesë

AUDI A3 2.0 TDI, I POSA ARDHUR DHE I DOGANUAR
VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, Bordkompjuter, 4 Xhamat me rrym, Pasqyret me rrym, Cd radio, 2 qelsa, libra te servisit, etj etj.
Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtun.
049-859-859
044-777-075

 • Numri i Ulsëve  5
 • Numri i marsheve  6
 • Dizajni i mbrëndshem  Shtof
 • Kontrolli i klimës  Klimatizim manual ose automatik
 • Akordues / Radio
 • Sistemin Start-stop
 • Sensor shiu
 • Kompjuter në bord
 • Sistem të navigacionit
 • Timon me shumë funksione
 • MP3
 • Ulëse për femije
 • Head-up display
 • Hands-free kit
 • Dritare Elektrike
 • Pasqyra anësore elektrike
 • Rregullimi elektrik i ulseve
 • Karrige me ngrohje
 • Tempomat
 • Mbyllje qendrore (me komand)
 • CD player
 • Bluetooth
 • Ngrohje ndihmëse (me komand)
 • Bashkim rimorkio
 • Roof rack
 • Panoramë
 • Rrotat e aliazhit
 • Metalike
 • Dritat  halogen
 • Airbags  Para, anash dhe më shumë airbegë
 • Emission sticker  4 (green)
 • Emission class  euro 4
 • Roof bars
 • Traction control
 • Particulate filter
 • Light sensor
 • Kamerë parkimi
 • Immobilizer
 • 4x4
 • Dritat e Mjegulles
 • ESP
 • Daytime running lights
 • Adaptive lighting
 • ABS
 • Sports suspension
 • Sports package
 • Sport seats

Kontakto Shitësin : Drilon Zhushi

Faqja e shitësit
Adresa: Bresje Fushe Kosove
Mobile: +37745680186

Mesazh direkt tek shitësi

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Immosell24