Kyqu

Kyçu

Keni harruar fjalëkalimin?

Regjistrohu Këtu!

Regjistrohu

Audi A8 3.0 TDI S-line '2006

Qmimi:
€10.300
Lokacioni: Kosovë / Ferizaj
Të dhënat teknike:
 • Regjistrimi:
 • 2006
 • Kilometrazha:
 • 191000 km
 • Madhësia e Motorrit:
 • 2987cm³
 • Tipi i Motorit:
 • 3.0 TDI S-line
 • Marshi:
 • Automatik
 • Karburanti:
 • Naftë
 • Lloji i Makinës:
 • Limousine
 • Dyert:
 • 5
 • Ngjyra mbrendshme:
 • Zezë
 • Ngjyra e jashtme:
 • Zezë
 • Gjendja:
 • e përdorur
Info Publike:
 • Publikuar:
 • Oct 14, 2017
 • Edituar:
 • Oct 14, 2017
 • Shikimet:
 • 8539

Informata shtesë

 • Numri i Ulsëve  5
 • Dizajni i mbrëndshem  I Gjithi Lëkurë
 • Sensoret e Parkimit  Para dhe Mbrapa
 • Kontrolli i klimës  Klimatizim Automatik
 • Akordues / Radio
 • Sensor shiu
 • Kompjuter në bord
 • Sistem të navigacionit
 • Timon me shumë funksione
 • MP3
 • Dritare Elektrike
 • Pasqyra anësore elektrike
 • Rregullimi elektrik i ulseve
 • Karrige me ngrohje
 • Tempomat
 • Mbyllje qendrore (me komand)
 • CD player
 • Metalike
 • Dritat  xenon
 • Airbags  front and side airbags
 • Light sensor
 • Dritat e Mjegulles
 • ESP
 • Daytime running lights
 • ABS
 • Sports package

Kontakto Shitësin :

Mesazh direkt tek shitësi

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Immosell24