Kyqu

Kyçu

Keni harruar fjalëkalimin?

Regjistrohu Këtu!

Regjistrohu

Mercedes-Benz C200 CDI '2008

Qmimi:
Me Marrëveshje
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
Të dhënat teknike:
 • Numri i Telefonit:
 • 044318704
 • Regjistrimi:
 • 2008
 • Kilometrazha:
 • 213000 km
 • Madhësia e Motorrit:
 • 2.2cm³
 • Tipi i Motorit:
 • CDI
 • Marshi:
 • Automatik
 • Karburanti:
 • Naftë
 • Lloji i Makinës:
 • Limousine
 • Dyert:
 • 5
 • Ngjyra mbrendshme:
 • Zezë
 • Ngjyra e jashtme:
 • Kafe
 • Gjendja:
 • e përdorur
Info Publike:
 • Publikuar:
 • Jun 13, 2018
 • Edituar:
 • Jun 22, 2018
 • Shikimet:
 • 6655

Informata shtesë

 • Numri i Ulsëve  5
 • Numri i marsheve  6
 • Dizajni i mbrëndshem  Shtof
 • Kontrolli i klimës  Klimatizim Automatik
 • Akordues / Radio
 • Sensor shiu
 • Kompjuter në bord
 • Sistem të navigacionit
 • Timon me shumë funksione
 • MP3
 • Ulëse për femije
 • Dritare Elektrike
 • Pasqyra anësore elektrike
 • Mbyllje qendrore (me komand)
 • CD player
 • Bluetooth
 • Metalike
 • Dritat  halogen
 • Airbags  Para, anash dhe më shumë airbegë
 • Light sensor
 • Dritat e Mjegulles
 • ESP
 • ABS

Kontakto Shitësin :

Mesazh direkt tek shitësi

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Immosell24