Kyqu

Kyçu

Keni harruar fjalëkalimin?

Regjistrohu Këtu!

Regjistrohu

Opel Astra 1.7 CDTI '2004

Qmimi:
€5.700
Lokacioni: Kosovë / Ferizaj
Të dhënat teknike:
 • Regjistrimi:
 • 2004
 • Kilometrazha:
 • 205000 km
 • Madhësia e Motorrit:
 • 1684cm³
 • Tipi i Motorit:
 • 1.7 CDTI
 • Marshi:
 • Manual
 • Karburanti:
 • Naftë
 • Lloji i Makinës:
 • Hatchback
 • Dyert:
 • 5
 • Ngjyra mbrendshme:
 • Hiri
 • Ngjyra e jashtme:
 • Hiri
 • Gjendja:
 • e përdorur
Info Publike:
 • Publikuar:
 • Oct 17, 2017
 • Edituar:
 • Oct 17, 2017
 • Shikimet:
 • 2576

Informata shtesë

 • Numri i Ulsëve  5
 • Numri i marsheve  5
 • Dizajni i mbrëndshem  Shtof
 • Kontrolli i klimës  Klimatizim Automatik
 • Akordues / Radio
 • Sensor shiu
 • MP3
 • Ulëse për femije
 • Dritare Elektrike
 • Pasqyra anësore elektrike
 • Tempomat
 • Mbyllje qendrore (me komand)
 • CD player
 • Metalike
 • Dritat  xenon
 • Airbags  Para, anash dhe më shumë airbegë
 • Light sensor
 • Dritat e Mjegulles
 • ABS

Kontakto Shitësin :

Faqja e shitësit
Telefoni: +37744121817

Mesazh direkt tek shitësi

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Immosell24