Kyqu

Kyçu

Keni harruar fjalëkalimin?

Regjistrohu Këtu!

Regjistrohu

Skoda Rapid 1.6 TDI '2016

Qmimi:
€35 / ditë
Lokacioni: Kosovë / Gjakovë
Të dhënat teknike:
 • Regjistrimi:
 • 2016
 • Kilometrazha:
 • 43000 km
 • Madhësia e Motorrit:
 • 1586cm³
 • Konsumi i karburantit
 • 3.9/100km
 • Tipi i Motorit:
 • 1.6 TDI
 • Marshi:
 • Manual
 • Karburanti:
 • Naftë
 • Lloji i Makinës:
 • Limousine
 • Dyert:
 • 5
 • Ngjyra mbrendshme:
 • Hiri
 • Ngjyra e jashtme:
 • Hiri
 • KW/Ps:
 • 120
 • Gjendja:
 • e përdorur
Info Publike:
 • Publikuar:
 • Oct 17, 2017
 • Edituar:
 • Oct 17, 2017
 • Shikimet:
 • 3545

Informata shtesë

 • Numri i Ulsëve  5
 • Numri i marsheve  5
 • Akordues / Radio
 • Sistemin Start-stop
 • Sensor shiu
 • Kompjuter në bord
 • MP3
 • Ulëse për femije
 • Dritare Elektrike
 • Pasqyra anësore elektrike
 • Mbyllje qendrore (me komand)
 • CD player
 • Bluetooth
 • Airbags  Para, anash dhe më shumë airbegë
 • Dritat e Mjegulles
 • ESP
 • Daytime running lights
 • Adaptive lighting
 • ABS

Kontakto Shitësin : Renta Car VIP

RentacarVIP

Faqja e shitësit
Adresa: Gjakov
Telefoni: +37744616111
Mobile: +38649616111

Mesazh direkt tek shitësi

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Immosell24