Kyqu

Kyçu

Keni harruar fjalëkalimin?

Regjistrohu Këtu!

Regjistrohu

Skoda Rapid TDI '2018

Qmimi:
€35 / ditë
Të dhënat teknike:
 • Numri i Telefonit:
 • 044777701
 • Regjistrimi:
 • 2018
 • Kilometrazha:
 • 90000 km
 • Madhësia e Motorrit:
 • 1.6cm³
 • Tipi i Motorit:
 • TDI
 • Marshi:
 • Manual
 • Karburanti:
 • Naftë
 • Dyert:
 • 5
 • Ngjyra e jashtme:
 • Bardhë
 • Gjendja:
 • e përdorur
Info Publike:
 • Publikuar:
 • Jul 20, 2018
 • Edituar:
 • Jul 20, 2018
 • Shikimet:
 • 6187

Informata shtesë

#Rezervo tani ju garantojme per cmimet me te lira dhe sherbimet me te mira
#Merr veturen tende ne Aeroportin e Prishtines
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#Udhtoni vetem me vetura te reja
#Full casco Sigurim , 24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
TEL +383 44 777 701<!– AddThis Advanced Settings generi

 • Numri i Ulsëve  5
 • Numri i marsheve  6

Kontakto Shitësin :

Mesazh direkt tek shitësi

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Immosell24