Kyqu

Kyçu

Keni harruar fjalëkalimin?

Regjistrohu Këtu!

Regjistrohu

VW 1.6 SR '2002

Qmimi:
€30 / ditë
Lokacioni: Kosovë
Të dhënat teknike:
 • Regjistrimi:
 • 2002
 • Kilometrazha:
 • 198000 km
 • Madhësia e Motorrit:
 • 1598cm³
 • Tipi i Motorit:
 • 1.6 SR
 • Marshi:
 • Automatik
 • Karburanti:
 • Benzinë
 • Lloji i Makinës:
 • Limousine
 • Dyert:
 • 5
 • Ngjyra mbrendshme:
 • Zezë
 • Ngjyra e jashtme:
 • Hiri
 • Gjendja:
 • e përdorur
Info Publike:
 • Publikuar:
 • Oct 09, 2017
 • Edituar:
 • Oct 09, 2017
 • Shikimet:
 • 6353

Informata shtesë

 • Numri i Ulsëve  5
 • Numri i marsheve  5
 • Dizajni i mbrëndshem  Shtof
 • Kontrolli i klimës  Klimatizim manual ose automatik
 • Akordues / Radio
 • Sensor shiu
 • MP3
 • Dritare Elektrike
 • Pasqyra anësore elektrike
 • Mbyllje qendrore (me komand)
 • CD player
 • Metalike
 • Airbags  Para, anash dhe më shumë airbegë
 • ESP
 • ABS

Kontakto Shitësin : Star Rent

Star Rent

Faqja e shitësit
Telefoni: +38649149019
Mobile: +37745301601

Mesazh direkt tek shitësi

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Immosell24