Kyqu

Kyçu

Keni harruar fjalëkalimin?

Regjistrohu Këtu!

Regjistrohu

VW Golf VI 1.6 TDI '2011

Qmimi:
Me Marrëveshje
Lokacioni: Kosovë / Ferizaj
Të dhënat teknike:
 • Regjistrimi:
 • 2011
 • Kilometrazha:
 • 170000 km
 • Madhësia e Motorrit:
 • 1545cm³
 • Tipi i Motorit:
 • 1.6 TDI
 • Marshi:
 • Manual
 • Karburanti:
 • Naftë
 • Lloji i Makinës:
 • Limousine
 • Dyert:
 • 5
 • Ngjyra mbrendshme:
 • Hiri
 • Ngjyra e jashtme:
 • Bardhë
 • Gjendja:
 • e përdorur
Info Publike:
 • Publikuar:
 • Oct 16, 2017
 • Edituar:
 • Oct 16, 2017
 • Shikimet:
 • 2575

Informata shtesë

 • Numri i Ulsëve  5
 • Dizajni i mbrëndshem  Shtof
 • Sensoret e Parkimit  Para dhe Mbrapa
 • Kontrolli i klimës  Klimatizim manual ose automatik
 • Akordues / Radio
 • Sensor shiu
 • Kompjuter në bord
 • MP3
 • Dritare Elektrike
 • Pasqyra anësore elektrike
 • Rregullimi elektrik i ulseve
 • Tempomat
 • Mbyllje qendrore (me komand)
 • CD player
 • Bluetooth
 • Metalike
 • Dritat  xenon
 • Airbags  Para, anash dhe më shumë airbegë
 • Light sensor
 • Dritat e Mjegulles
 • ESP
 • ABS

Kontakto Shitësin : Auto Ostral

Faqja e shitësit
Adresa: Ferizaj
Mobile: +37744200340

Mesazh direkt tek shitësi

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Immosell24